Nové stě­ra­če

Pro­to­že jsem si nedáv­no stě­žo­val, že mé stě­ra­če jsou vlast­ně roz­tí­ra­če a sou­čas­ně jsem šel po Kau­flan­du, kde byly v akce stě­ra­če za 49 Kč i s ramín­ky, poří­dil jsem je.

Z hla­vy jsem si nemohl přes­ně vzpo­me­nout na roz­mě­ry, udr­žo­val jsem si před­sta­vu 560 mm a 480 mm. Nako­nec to bylo 480450 mm, ale ale­spoň jeden jsem tre­fil správ­ně (ten dru­hý jsem samo­zřej­mě hlad­ce vymě­nil, tak­že mám oprav­du oba :-)).

Jen­že pak při­šlo nasa­zo­vá­ní. Nevím, jest­li někdo za těch 13 let živo­ta Rove­ru mu někdo stě­ra­če kdy měnil, ale pros­tě nešly dolů. Navíc jsem měl hlad a byla zima (ne, že bych neměl bun­du, ale…). Nako­nec pomoh­la meto­da když to nejde silou, jde to ješ­tě vět­ší silou. Poved­lo se mi tedy hor­ko­těž­ko odstra­nit původ­ní leh­ko narez­lá ramín­ka a vymě­nit je za nová.

Počá­teč­ní záži­tek z prv­ní­ho stí­rá­ní je ohrom­ný. Stí­rá to a mám setře­no, žád­ná voda na skle pros­tě. A to je super. Koneč­ně uvi­dím, kam jedu!

Příspěvek byl publikován v rubrice Obecné a jeho autorem je klusik. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Nové stě­ra­če

    • Kou­pil jsem ty, kte­rý byly v Kau­flan­du, žejo 🙂 🙂 Jsem neplá­no­val, že je nějak kou­pím, ale za 49 Kč, kdy­by mi z toho měla zbýt jen ta gumička… 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.

 

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..