Zim­ní pneumatiky

Tak mám vymě­ně­né zim­ní pne­u­ma­ti­ky — tedy ne, že by tam před tím neby­ly, ale náš „rodin­ný pne­u­ma­ti­ka­man“ říkal, že zad­ní jsou cel­kom v poho­dě, ale že v nich je hře­bík, pro­to to uchá­ze­lo 🙂 No a v před­ních je prý tak­též hře­bík, ale ty už byly dost sje­té, tak­že dal nové.

Nové mám tedy všec­ky čty­ři (obu­té), ale na jed­nu sezó­nu mám ješ­tě jeden pár, ze kte­ré­ho je potře­ba ako­rát vytáh­nout ten hře­bí­ček a zale­pit, jinak jsou prý v poho­dě ješ­tě na jed­nu sezó­nu. (Tím­to vzni­ká nabíd­ka — chtěl-li bys­te někdo pár zimá­ků, mám k dispozici)

Po výmě­ně jede vozi­dlo pěk­ně a tiše, nic necuká (ty před­ní byly asi troš­ku vybou­le­ný už), tak­že výbor­ně 😉 😉 Jupí! 😉

Příspěvek byl publikován v rubrice Náš Rover a jeho autorem je klusik. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Zim­ní pneumatiky

  1. hele, neptal jsem se naho­dou na ten hre­bi­cek, ejst­li tam nemas nebo tak neco? 🙂

    jaks nako­nec kola sun­dal? nasels ten nasta­vec na ty bez­pec­nost­ni mati­ce nebo jste roz­brousi­li vsech­ny matky?

    • Nojo, ptal 😀

      Kola sun­dal ten chla­pík v poho­dě — evi­dent­ně byla bez­peč­nost­ní ako­rát na tom levým před­ním… Ane­bo je všech­ny ura­zi­li a vymě­ni­li — to já nevím, ve fak­tu­ře je „prá­ce 1500,- “ 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.

 

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..